Obdélníková razítka

   Výroba samonamáčecích razítek se jménem a adresou, firemními údaji, popřípadě logem společnosti. Údaje na razítko - název firmy, předmět činnosti, místo podnikání nebo bydlište, IČO, DIČ, telefon, e-mail, adresa webových stránek, mobil, případné číselné označení jednotlivých razítek při používání více shodných.

   Firemní nebo osobní samonamáčecí razítko tvoří tělo strojku s barvícím polštářkem a textová deska. Textové desky - textové gumové štočky vyrábíme laserovým gravírováním, tím je zaručena dlouhá životnost a kvalitní otisk. Těla razítek - strojky se vyrábí z odolného plastu nebo ušlechtilého kovu.

   Ceny uvedené v e-shopu Výroba razítek jsou včetně DPH.

Zobrazit všechno | Stránky:
Zobrazit všechno | Stránky:

Pro účely firemních razítek s adresou Vám rádi vyrobíme také samonamáčecí čtvercové razítko nebo kulaté razítko.
Obdélníková razítka Colop se používají jako firemní, osobní a úřední s běžných textem.
Pro kulaté úřední razítko se státním znakem je nutné dodat oprávnění k používání. V kategorii výroba úředních razítek naleznete razítko soudního znalce, znalecké razítko, úřední razítko školy.

Jak objednat adresní razítko
Text do adresního razítka můžete poslat ve formátu .txt, .doc, .xls nebo jako text v e-mailu. Pokud chcete na razítku logo, přesnou grafickou podobu zašlete ve formátu .cdr, .ai, .pdf s texty převedenými do křivek. Podle Vámi zaslaných údajů zpracujeme návrh otisku, který Vám odešleme ke kontrole.
Samonamáčecí adresní razítko je možné objednat online v e-shopu. Nejprve klikněte na tlačítko "chci objednat", produkt bude vložen do nákupního košíku, poté se můžete vrátit k nákupu nebo pokračovat v objednávce stisknutím tlačítka "pokračovat", budete vyzváni k zadání osobních údajů a výběru způsobu platby a dodání. Objednávku dokončíte kliknutím na tlačítko "Dokončit objednávku".
Dotaz nebo objednávku můžete zaslat na e-mail objednavkyrazitka@seznam.cz