Razítko pro geocaching

   Geocaching je turisticko-sportovní hra, která využívá navigační systému GPS při hledání skryté schránky nazývané cache, v češtině se používá výraz keš. O schované schránce jsou známy pouze její zeměpisné souřadnice. Po nalezení cache a zapsaní do logbooku, případné výměně obsahu ji nálezce opět schová a zamaskuje.

   Pro hru geocaching Vám vyrobíme razítko s Vaší značkou, libovolným textem, obrázkem, prostě přesně tak, jak si budete přát. Pro geocaching jsou nejpoužívanější malá čtvercová razítka a mobilní kapesní razítka, která jsou skvělá do terénu.

 

Grafické podklady pro výrobu razítek

Pokud chcete na otisku razítka mít obrázek, logo nebo máte připravený vlastní návrh, přesnou grafickou podobu zašlete ve křivkách v .PDF souboru v černé barvě (CMYK 0:0:0:100). Minimální velikost objektu je 0,15 mm, minimální velikost rámečku 0,3 mm. Vhodné jsou pro razítka jednoduché obrázky, ne příliš detailní. Otisk razítka se trochu rozpíjí, drobné detaily zaniknou. Nejsou vhodné výrazné plochy, pak může docházet k nedotiskům, doporučená maximální velikost objektu 3 mm. Pokud je součástí grafiky písmo, doporučená velikost písma 9 bodů (tj. výška velkého písmene bez diakritiky 2,3 mm). Vhodná jsou pro razítka bezpatková písma (např. helvetica, arial, calibri). Naopak nejsou vhodná patková písma (např. times new roman), kondenzovaná nebo ozdobná písma.

 

Razítko na geocaching můžete objednat online prostřednictvím objednávkového formuláře nebo e-mailem na adrese objednavkyrazitek@seznam.cz