Razítko pro geocaching

   Geocaching je turisticko-sportovní hra, která využívá navigační systému GPS při hledání skryté schránky nazývané cache, v češtině se používá výraz keš. O schované schránce jsou známy pouze její zeměpisné souřadnice. Po nalezení cache a zapsaní do logbooku, případné výměně obsahu ji nálezce opět schová a zamaskuje.

   Pro hru geocaching Vám vyrobíme razítko s Vaší značkou, libovolným textem, obrázkem, prostě přesně tak, jak si budete přát. Pro geocaching jsou nejpoužívanější malá čtvercová razítka a mobilní kapesní razítka, která jsou skvělá do terénu.

 

Grafické podklady pro výrobu razítek

Pokud chcete na otisku razítka mít obrázek, logo nebo máte připravený vlastní návrh, přesnou grafickou podobu pošlete ve křivkách v .pdf souboru v černé barvě (CMYK 0:0:0:100). Minimální velikost objektu 0,15 mm, minimální velikost rámečku 0,3 mm. Doporučená maximální velikost objektu 2 mm. Doporučená vzdálenost jednotlivých objektů, aby na otisku nesplývaly je 0,3 mm. Pokud je součástí grafiky písmo, doporučená velikost písma 9 bodů (tj. výška velkého písmene bez diakritiky 2,3 mm). Pro razítka jsou nejvhodnější bezpatková písma (např. helvetica, arial, calibri). Naopak vhodná nejsou patková písma (př. Times new roman), kondenzovaná a ozdobná písma.

 

Razítko na geocaching můžete objednat online prostřednictvím objednávkového formuláře nebo e-mailem na adrese objednavkyrazitek@seznam.cz


Výroba razítek Praha 8