Razítko pro geocaching

   Geocaching je turisticko-sportovní hra, která využívá navigační systému GPS při hledání skryté schránky nazývané cache, v češtině se používá výraz keš. O schované schránce jsou známy pouze její zeměpisné souřadnice. Po nalezení cache a zapsaní do logbooku, případné výměně obsahu ji nálezce opět schová a zamaskuje.

   Pro hru geocaching Vám vyrobíme razítko s Vaší značkou, libovolným textem, obrázkem, prostě přesně tak, jak si budete přát. Pro geocaching jsou nejpoužívanější malá čtvercová razítka a mobilní kapesní razítka, která jsou skvělá do terénu.

Jak objednat razítko pro geocaching

  • Text pro Vaše geocaching razítko můžete poslat v souborech .doc, .xls, .txt nebo prostě v e-mailu. Pokud máte vypracovanou přesnou grafickou podobu loga, obrázku či symbolu, pošlete ji ve formátu .pdf, .ai, .cdr do verze X6 s textem převedeným na křivky. V případě rastrových obrázků jen ve 100 % černé barvě v souborech .tiff, .gif, .jpd, .png v rozlišení 600 DPI. Podle požadavků a poslaných podkladů vypracujeme návrh, který Vám odešleme ke schválení, předtím než razítko vyrobíme.
  • Razítko na geocaching můžete objednat online prostřednictvím objednávkového formuláře nebo e-mailem na adrese objednavkyrazitek@seznam.cz


Výroba razítek Praha 8